Молодіжні програми

Молодіжні програми - це унікальний спосіб для студентів денного і заочного відділення, випускників і просто молодих людей, охочих отримати міжнародний досвід роботи, при цьому подорожуючи і вивчаючи мову країни.
Вже минули часи недовіри до міжнародних програм обміну і зараз чи не кожен 4-5 студент брав участь в програмі Work and Travel USA або їздив на роботу в ту ж Польщу.


Студенти в Україні стикаються з безліччю проблем: вони вчаться, отримують дипломи і не знаходять роботу за фахом. А Вам знайома така ситуація? Чим будете займатися Ви після отримання диплому? А, може бути, Ви вже закінчили інститут? .. Ви знайшли роботу мрії, про яку так барвисто і довго Вам розповідали на лекціях викладачі?


Якщо відповіді на ці запитання Вас трохи засмутили і змусили серйозно задуматися про своє майбутнє - то Вам безперечно варто дізнатися трохи більше про обмінні програми! Звертайтеся до нас, виберіть собі програму, яка, на вашу думку, підходить саме Вам - і ми Вас якісно проконсультуємо!


У Вас є проблема незнання мови, відсутність закордонного паспорта, досвіду, мотивації - а у нас на кожну Вашу, повірте, НЕЗНАЧНУ проблему є префессіональное рішення!

 

Вибирайте, ознайомлюйтесь і телефонуйте! Добре й перспективне майбутнє починається з правильного вибору і рішучих кроків назустріч до успіху!

 Н
а
в
е
р
х