Подорожі

  

Подорож  це одне з найбільш захоплюючих речей в людському житті, які Ви не забудете ніколи! Для когось — це просто можливість розкрити свої очі і побачити всю красу навколишнього світу. Для деяких  це просто поїздка, яка дає можливість розслабитися від щоденної суєти. Але є і ті, для кого подорожі  це сенс життя!

 

Будь-яка програма роботи за кордоном, обмінні програми і освіта за кордоном дає кожному з Вас унікальну можливість не тільки побачити світ у всіх його яскравих фарбах, але й пізнати неймовірні емоції!

 

Студентське життя  це постійне джерело веселих миттєвостей, пізнання світу, вивчення його кожної частинки. Освіта за кордоном відкриває для Вас не тільки якісну освіту в обраній країні, але і можливість знайти друзів з будь-якого куточка світу. Для студентів Європейських вузів відкрита вся Європа, ця бабуся з її унікальним поєднанням хмарочосів, провінційних розфарбованих будиночків, готичною і романтичною архітектурою. Варшава, Прага, Берлін, Рим, Париж, Відень  для студентів закордонного вузу це не мрії, це кожен день їхнього життя, і вони пізнають цей світ очима студентів престижних університетів.

 

Учасники програми W&T USA можуть відвідати будь-який штат Америки, наприклад, погрітися на пекучому сонці в Техасі де-небудь в Гальвінстоні або полежати на пляжі в Маямі, відвідати Ейллоустонський парк в чудовому штаті Вайомінг, або ж побачити своїми очима знаменитий Гранд Каньйон, а також багато іншого! При цьому участь в даній програмі дає можливість кожному завести друзів не тільки серед корінних американців, а й багатьох інших національностей, таких як мексиканці, індуси, філіппінці, словаки, словенці та багато ін. Це дасть Вам в майбутньому чудову можливість відправитися до них в гості в їх рідну країну!

 

Наші співробітники — не виняток. Вони завжди раді пізнавати і відкривати для себе нові країни. Деякий час назад, у одного з наших співробітників, була неймовірна можливість жити і працювати на протязі 4 місяців на узбережжі Атлантичного океану в величезній і неймовірній країні — Америці. Це була її перша поїздка за кордон, яка запам'яталась на все життя. Їй вдалося за час перебування там не тільки здійснити свою мрію, відвідавши цю велетенську країну, отримавши величезний життєвий досвід, а й побувати в самих відомих місцях Нью-Йорка, таких як Times Square, або покататися на поромі до State of Liberty, а також піднятися на один з хмарочосів - Empire State Building, погуляти по величезному національному парку і, навіть, відвідати готель де знімався всім відомий фільм «Один вдома» і це далеко не все.

 

Багато наших студентів їздять за кордон по обмінними програмами (Польща, Німеччина, Америка, Емірати), які пропонує наша компанія. І кожен з них знайомий з так званими «Low cost». Це означає, що ви можете полетіти на літаку в іншу країну або місто, за мінімальну вартість. Наприклад, наші студенти, які приїхали до Польщі за програмою Work and Travel Poland, літають з Польщі в Париж за 200 грн., і це як ви розумієте не єдиний випадок.

 

Учасники робочих програм до Польщі, Еміратів, Данії, Німеччини мають можливість переконатися, що не тільки студенти можуть побачити світ і при цьому заробити! Історія нашого далекобійника взагалі дуже захоплююча. Змінюючи кардинально свій вид діяльності, починаючи від збору полуниці і оббивки меблів і закінчуючи безпосередньо водінням величезної фури, він об'їздив половину Європи. Можете собі уявити таку роботу, де ви розтинаєте по дорогах Італії, купаєтеся в Адріатичному морі, подорожуєте уздовж прекрасних Альпійських гір і насолоджуєтеся усіма навколишніми пейзажами? Учасники робочих програм до Польщі мають можливість провести уїк-енд в Парижі, Берліні, злітати в Рим і провести літо на теплих островах. Це все не просто слова, це реальні приклади, як наші співгромадяни українці здійснюють разом з Нами свої мрії!

Переконайтеся в цьому самі!

 

  

 

 

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ:)
 


Н
а
в
е
р
х