Поширені запитання

» Наскільки високі вимоги до знання іноземних мов?

Мову потрібно знати на розмовному рівні - необхідно вміння виразно висловлювати свою думку і розуміти співрозмовника. Розмовного рівня буде цілком достатньо.


» Чи надає Ваша організація допомогу студентам у країні перебування?
Ці функції виконують наша партнерська організації в Німеччині - вони надають безкоштовну телефонну "гарячу лінію", по якій ти цілодобово зможеш отримати оперативну допомогу чи пораду.


» Чи окупається вартість участі в програмах?
Так. Всі програми дають можливість окупити вартість участі в них в тій чи іншій мірі. Все залежить від самого учасника, скільки ти хочеш і можеш працювати.


» Чи можна поїхати разом з другом (подругою) до одного і того ж роботодавця?
Так звичайно можна. Два-три учасники разом обов'язково потраплять разом, якщо вони готові виконувати однакові види робіт, виїхати в один час та мають однаковий рівень знання німецької мови.


» Скільки годин на тиждень я можу працювати?
Студенти зазвичай працюють 35-40 годин на тиждень.


» Чи буду я платити податки?
Так, як і будь-який легально працюючий на території Німеччини.


» Як добиратися до роботодавця?
Самостійно. Наша фірма партнер організовує виїзди з Києва до великих німецьких міст. Вартість від 60 євро. По Німеччині студенти подорожують потягами та автобусами.


» Де зберігати гроші?
У банку. На своєму рахунку. І більше ніде.


» Як дзвонити додому?
Скайп, viber, vk, whatsapp, telegram - найбільш доступний і зручний спосіб здійснювати дзвінки за кордон.


» Скільки грошей я повинен привезти з собою?
Ви повинні привезти достатньо грошей для того, щоб заплатити за житло (якщо воно не безкоштовне) і харчування протягом першого часу в Німеччині. Загальним правилом є наявність після прибуття в Німеччині при собі суми в 200 євро.


» Чи потрібно готуватися до співбесіди в Посольстві?
Звичайно ж, потрібно. Ми заздалегідь зв'яжемося з тобою і допоможемо тобі підготуватися до проходження співбесіди та подачі документів. Але все буде залежати від тебе і твого знання німецької мови.


» Чи можу я привезти з собою ліки або придбати їх за рецептом, привезеному з дому?
Ліки везти потрібно і обов'язково. У Німеччині багато ліків продаються тільки за рецептом лікаря, це дуже не зручно і накладно. Покладіть в багаж похідний набір медикаментів різні випадки життя. Всі ліки повинні бути в заводській упаковці з інструкціями і по можливості рецептами.


» Які права мені потрібні для водіння автомобіля в Німеччині?
У більшості випадків, Вам потрібні звичайні міжнародні права, які Ви привезли з дому. Місцеве транспортне управління надасть Вам більш детальну інформацію.

 


 Яндекс.Метрика
design by webdoors.


Н
а
в
е
р
х