Проживання та побут в США

Проживання та побут в США

Якщо ви ніколи не були в США, то вам доведеться не дуже легко особливо напочатку. Культурні відмінності, клімат, знайомства, знання мови, фінансові питання - все це буде нелегко на перших етапах.

Для швидкої адаптації в США важливе знання англійської мови. Як зрозуміти, що ви знаєте сучасну англійську мову на достатньому рівні? Якщо ви добре розумієте без перекладу про що говорять актори в фільмі Friends (Друзі), то можете вважати що англійська у вас на достатньому рівні.

Звичайно навіть з таким рівнем знання мови буде нелегко навчатися, але після декількох місяців ви вже звикнете. Якщо ви не впевнені в своїх силах, то краще починати вам з простих програм і не найпрестижніших коледжів.

Де живуть студенти та скільки це коштує

У разі якщо навчальний заклад надає гуртожиток, то питання з проживанням не надто актуальне, вибір очевидний - жити потрібно на кампусі. Вартість проживання в студентському гуртожитку в середньому обходиться в 300-500 доларів в місяць. Однак більшість навчальних закладів не пропонують гуртожитки для своїх студентів.
Найчастіше студенти знімають кімнату в квартирі або будинку. Вартість оренди кімнати залежить від міста і в середньому також коливається від 300 до 600 доларів на місяць.

Скільки витрачається коштів на харчування та проїзд

Ціни в США в супермаркетах при покупках недорогих продуктів харчування і в великих упаковках не дорожче, ніж в будь-якій іншій країні світу. Так що можна сказати, що харчування вам обійдеться приблизно в такуж ж суму якби ви харчувалися самостійно на Батьківщині.
Що стосується проїзду то в середньому при використанні громадського транспорту ви будете витрачати близько ста доларів в міс.

Робота і підробіток

Під час навчання практично всі студенти підробляють для того, щоб оплатити харчування і проживання. Під час навчання в середньому студенти працюють по 20-30 годин, заробляючи 9-10 доларів на годину. Під час канікул більшість працює по 40-50 годин на тиждень.

 

 Яндекс.Метрика
design by webdoors.


Н
а
в
е
р
х