Освіта в Польщі

Учеба в ПольшеСьогодні Польща – це міст, який з'єднає Україну та Європейський Союз. Ви можете пройти по цьому мосту і відкрити для себе всі можливості і перспективи доступні європейцям. Мрієте про кар'єру інженера в Німеччині, лікаря в Голландії або програміста в Швеції? Все це можливо і досяжно. Вам залишилося зробити перший крок – отримати вищу освіту в цій прекрасній країні. Не сумнівайтеся – польська освіта ваш ключ до дверей в західний світ!

Польща і Україна –дуже близькі по культурі, традиціям, менталітету і мови країни. Нас об'єднує багаторічна спільна історія: століттями поляки і українці жили пліч-о-пліч один з одним на території одних держав. Польща в XXI столітті – це одна з найсильніших і розвинених держав світу (входить в ТОП-25 найбільших світових держав). Ця країна займає 8е місце за розміром економіки і 6е місце за кількістю населення в Європейському Союзі і грає одну з найважливіших ролей в Європі. Сьогодні Польща для українців – це міст, який з'єднує нашу країну і Європейський Союз.


Вища освіта в Польщі з 1999 року інтегровано в Болонський процес, тому більшість аспектів освіти зрозумілі і ясні нашим людям. Це стосується освітніх ступенів, набору спеціальностей і факультетів, шкали оцінювання знань, навчального процесу і так далі. Навчання в Польщі для українців дуже схожа на навчання в Україні, з тими відмінностями, що освіта в Польщі – це висока якість, відсутність корупції і безмежні можливості для випускників та студентів. Освітні документи наших країн, як наприклад, атестат, диплом бакалавра, магістра / спеціаліста, взаємно підтверджуються Міністерствами освіти Польщі та України і вважаються рівнозначними. Тому випускники українських вузів, які хочуть здобути вищу освіту в Польщі, мають можливість вступити як на бакалаврат так і на магістратуру. Оскільки системи освіти в Польщі та в Україні схожі – будь-який випускник українського вузу може отримати другу вищу освіту в Польщі, на основі свого українського диплома. Також можливий і варіант навчання в Польщі для українських студентів, які вже навчаються в Україні. В такому випадку оформляється переклад до польського вузу і Перезарахування навчальних дисциплін, вивчених в Україні.

У Польщі існують як державні так і приватні вузи. Державні вузи більш імениті і консервативні, приватні – молодші і сучасні. Якщо перевагою приватного вузу є гнучкий підхід і добре ставлення до студента, то у державного вузу – це ім'я і багаторічна репутація.


Платне і безкоштовне навчання в Польщі для українських студентів

Вища освіта в Польщі для українців, в основному, є платною. Безкоштовну освіту в Польщі можуть отримати лише студенти, які мають доведене польське коріння (карта поляка) або студенти, які довели приймальної комісії високу успішність (наприклад, диплом бакалавр з відзнакою) і добре знання польської. Тому отримати безкоштовну освіту в Польщі для українців не просто, але можливо.

Вартість навчання в Польщі порівнянна з вартістю навчання в київських вузах і становить загалом 1 500 євро в рік. Конкретна розмір вартості здобуття вищої освіти в Польщі залежить від вузу, спеціальності, факультету і мови, на якому буде вчитися студент. Основною мовою навчання в Польщі є польська мова, але багато вузів пропонують навчальні програми також англійською мовою. Відзначимо, що вартість навчання в Польщі на англійській мові в два рази дорожче, ніж на польському. Виходячи з досвіду роботи нашої компанії, можна сказати, що оптимальним варіантом освіти в Польщі для українців є навчання в приватному вузі польською мовою.


Отримайте вищу освіту європейського рівня!

Польські вузи постійно працюють над поліпшенням якості освіти та залученням нових студентів в країну, тому велика увага приділяється міжнародним стажуванням та практиці для студентів. Кращі студенти мають можливість навчатися до 1 року в будь-якому вузі Європи цілковито безкоштовно (або оплачуючи тільки вартість свого навчання в Польщі). Крім того, життя в центрі Європи має масу переваг для любителів подорожей. За 2-3 роки навчання в Польщі студенти-українці об'їжджають всю Європу, адже ціни на авіаквитки в Бельгію, Голландію, Норвегію та інші країни Європи становлять 100-200 грн. Студенти, які навчаються в Польщі,мають можливість жити в комфортабельних гуртожитках або самостійно знімати квартиру або кімнату в квартирі. Вартість такого житла становить від 1200 грн і вище за один місяць. Багато в чому життя в Польщі схожа з українською, тому студенти не відчувають себе далеко і у відриві від батьківщини, а наявність прямих недорогих авіарейсів дозволяє зробити будинок ще ближче для українців.

За прикладом західної молоді, більшість студентів намагається самостійно заробити гроші на своє навчання в Польщі. Для цього є безліч можливостей: літні роботи на фермах Німеччини, на курортах Греції та Кіпру, в готелях і ресторанах США.


Після закінчення польського вузу українці можуть залишатися працювати в Польщі або шукати роботу в Європейському Союзі, де перспективи забезпеченої і щасливого життя значно більше, ніж в Україні. Для того, щоб добитися всього цього Вам належить зробити перший крок – здобути вищу освіту в Польщі.


Не сумнівайтеся, польська освіта - ваш ключ до дверей в західний світ, а наша компанія Ваш надійний помічник в цьому!

 


 

Нижче Ви можете ознайомитись із основними аспектами вищої освіти в Польщі, яка доступна випускникам шкіл, студентам і випускникам українськиї  ВНЗ.


Вища освіта в Польщі - це впевнений крок на шляху

до Вашого майбутнього успіху!

Яндекс.Метрика
design by webdoors.


Н
а
в
е
р
х