Магістратура в Польщі

Отримайте магістерську освіту

в Польщі!


Вартість наших послуг:  від 3000 до 10500 грн*!


* - вартість залежить від конкретного набору послуг, що входять в пакет. Більш докладно з описом пакета послуг можна ознайомитись тут.
З нашою допомогою Ви зможете вступити в магістратуру наступних польських ВНЗ:

 

 

 

...а також в будь-який інший Польський ВНЗ, який Ви обрали.Польща є активним учасником Болонського процесу, метою створення якого було уніфікація і гармонізація систем вищої освіти країн Європи. Згідно з нормами Болонського процесу, в Польщі була впроваджена дворівнева система освіти: бакалаврат (undergraduate) і магістратура (postgraduate). Терміни навчання на бакалавраті в середньому становить 3 роки, при цьому магістратура в Польщі для українців триває 1,5-2 роки.

Завдяки взаємному визнанню дипломів між Україною і Польщею, вступити до магістратури в Польщу можна на основі диплома бакалавра будь-якого українського вузу. Польські вузи не вимагають, щоб спеціальність за дипломом бакалавра збігалася зі спеціальністю магістратури в Польщі, тому студенти можуть вільно вибирати таку спеціальність, яка їм дійсно до смаку і відповідає їх прагненням.
 

Якою мовою навчаються в магістратурі?

Навчання в магістратурі в Польщі може бути як на польській, так і на англійській мовах. За останні роки польські ВНЗ активно впроваджують англомовні магістерські програми, що приваблює студентів з усієї Європи. Багато ВНЗ не вимагають ідеального знання польської мови для вступників іноземців. Найчастіше, трьох місяців вивчення польської мови в Україні чи одного-двох місяців в Польщі досить, щоб приступити до навчання. Польські вузи часто йдуть назустріч студентам і пропонують додаткові курси вивчення польської мови вже під час навчання. З нашого досвіду за 6 місяців активного вивчення польської мови студент може вільно оволодіти ним.

 

Про ціни

Навчання в Польщі на магістратурі за цінами порівняна з вартістю навчання в Україні і становить в середньому 1500 євро (польською мовою) та 2500 євро (англійською мовою). Відзначимо, що вартість магістратури в Польщі для українців значно нижче, ніж в більшості країн Європи. Витрати на харчування, оренду житла і транспорт в Польщі також нижче, ніж у більшості країн Європейського Союзу, що робить магістратуру в Польщі дуже вигідною для українців.

Студенти, які показали видатні успіхи в навчанні в українських вузах, можуть на конкурсній основі претендувати на отримання безкоштовного місця в магістратурі в польських державних вузах. При цьому навчання в цьому випадку можливо тільки польською мовою.

Наша компанія допоможе вам вступити до магістратури в Польщу в будь-який вуз. Для цього Вам не потрібно буде виїжджати за межі рідного міста та не відвідувати саму Польщу. Звертайтеся до фахівців нашої компанії, і ми допоможемо Вам вирішити всі питання, пов'язані зі вступом і майбутнім життям в Польщі!

 

 Яндекс.Метрика
design by webdoors.


Н
а
в
е
р
х