Поширені запитання про освіту в США.

 1. Чи є безкоштовна освіта в США?

  Безкоштовної в нашому розумінні освіти немає (все одно необхідно платити за житло, харчування) але є спеціальні програми, що дозволяють вчитися безкоштовно, є різні гранти, стипендії, знижки. Серед найвідоміших програм: Fulbright, Ugrad, Opportunity Funds Program і ін.

 2. Скільки коштує найдешевша освіта в США?

  Найдешевше освіта коштує від 4000 доларів в рік. За 1300 доларів за кожен квартал (3 міс).

 3. Чи важко вступити в американські навчальні заклади?

  У США налічується більше 1000 різних коледжів, інститутів, університетів. Є ті, в які безпосередньо можуть вступити тільки дуууже розумні і працьовиті студенти (Гарвард, Йєль, МТІ), а є муніципальні коледжі, куди вступити простіше.

 4. Чи важко вчитися в США?

  Це залежить від рівня навчального закладу. У коледжах легше, ніж в інститутах і університетах. Корупції немає ніде, тому в будь-якому навчальному закладі навчатися доведеться! Велика частина освіти за кордоном присвячена самостійній роботі студентів, тому потрібно бути готовим до великих домашніх завдань і вивченню потрібного матеріалу самостійно.

 5. Чи можна підробляти в США під час навчання?

  Так можна. Багато студентів, працюючи під час навчання повністю забезпечують своє проживання та харчування в США, а деякі навіть з цих грошей ще й навчання оплачують. Офіційно за студентською візою можна працювати 20 годин на тиждень на території кампусу вашого Університету. Щоб працювати без обмежень - необхідно отримати дозвіл на роботу від служби громадянства і міграції США, а також Social Security Number.

 6. Скільки триває навчання?

  Залежно від обраної програми та навчального закладу від 1 до 5 років. Про типи і тривалості програм навчання можна докладно прочитати тут.

 7. Скільки днів в тиждень потрібно вчитися?

  Від двох до шести днів. Так дійсно в деяких коледжах можна скласти розклад таким чином, що вчитися буде необхідно всього лише два дні на тиждень.

 8. Які витрати на життя в місяць?

  В середньому близько 1000 доларів. Сюди входить харчування, проживання, проїзд, телефон ітд.

 9. Чи можна залишитися в США після закінчення навчання?

  Так. Найпоширеніші способи:

  • Вступ до аспірантури або продовження навчання
  • Оплачуване стажування - Optional Practical Training
  • Знайти роботодавця і отримати робочу візу
  • Деякі студенти одружуються під час або після навчання
 10. У мене немає грошей на навчання в США, але я дуже хочу там вчитися.

  Як і де заробити грошей на навчання в США можна прочитати тут.

 11. Що необхідно для вступу до навчальних закладів США?

  В цілому необхідно знання англійської мови і гроші. Дуже важливо, що для вступу в Американські вузи не потрібні результатів ЗНО, високий бал заліковки, диплома або атестата про повну загальну середню освіту. Для вступу в коледж окрім англійської мови не потрібно здавати ніяких інших вступних іспитів.

 12. Скільки грошей мені потрібно на рік навчання?

  Самае навчання коштує від 4000 до 20 000 доларів на рік. Плюс проживання та харчування та інші витрати близько 1000 доларів на місяць.

 13. Коли можна вступати на навчання в США?

  Два рази на рік - у вересні та лютому основний набір. Також більшість коледжів пропонують вступ на літній семестр (травень). Є коледжі, які приймають студентів цілий рік на будь-який з 4 семестрів! Однак враховуйте, що готувати всі документи для вступу необхідно мінімум за 6-12 місяців до початку навчання.

 

 Яндекс.Метрика
design by webdoors.


Н
а
в
е
р
х