Безкоштовна освіта в США

Вчитися?! Безкоштовно?! В Америці?! МОЖНА, МОЖЛИВО!!! Є багато варіантів і програм, за якими можна вчитися безкоштовно, отримати стипендію, грант або знижки на оплату навчання. Нижче розглянемо можливості, якими може скористатися кожен студент!

Фінансова допомога (Financial aid).

Практично кожен коледж, університет в США пропонує фінансову допомогу студентам-іноземцям. Фінансова допомога - це повне або часткове звільнення від оплати за навчання. Фінансова допомога не покриває проживання студента або його харчування - тільки навчання! Як правило, фінансову допомогу можуть отримувати студенти з незахищених верств населення, студенти-відмінники, які не мають фінансових коштів на оплату навчання та інші. Фінансову допомогу можуть отримати не всі! Вимоги та порядок надання фіндопомоги кожен коледж визначає в індивідуальному порядку! Вона може складати від 20% до 100% звільнення від оплати навчання. 

Грантові програми.

Грант - це безоплатна позика від державних, приватних фондів, організацій. Кожна грантова програма має свої вимоги, визначає вимоги до учасників і напрямки, в яких можна отримати гранти. Найпопулярніші грантові програми:

  • Fulbright Foundation – надає стипендії для магістрів і аспірантів в гуманітарних, технічних, точних, і соціальних дисциплінах. Юридичні, медичні та економічні спеціальності, в тому числі і такі напрямки, як бізнес, маркетинг, менеджмент, бухгалтерський облік та ін. Не приймають участь в отриманні гранту Fulbright.
  • UGRADпрограма культурного обміну від Держдепартаменту США для навчання на бакалавраті Американського Університету без отримання ступеня. Тривалість програми 6 міс. UGRAD покриває вартість навчання в Університеті, витрати на житло, харчування, медичну страховку, візові та транспортні витрати! Дана програма доступна студентам 1-3 курсів вітчизняних вузів, які мають високий рівень англійської мови (підтвердженим тестом TOEFL), високою успішністю з профільних предметів, участю в волонтерської діяльності та володіють лідерським потенціалом. Програма передбачає, що всі студенти з України будуть не тільки вчитися у вузах США, але і брати участь у культурному житті і волонтерських програмах в Америці!
  • Opportunity Funds Programгрантова програма за підтримки Держдепартаменту США та Бюро у справах освіти та культури. Цей грант студент може використовувати на покриття витрат на переклад і підготовку документів для вступу, доставку документів, візові витрати, авіа квиток, транспортні витрати, тестування і витрати, які з ним пов'язані. АЛЕ даний грант не покриває вартість навчання в інституті / коледжі США!


Стипендії (Scholarships).

Стипендії від уряду США та інших країн, організацій, університетів, наукові стипендії, спортивні стипендії та ін. Стипендії присуджуються тільки кращим студентам, не всі вузи пропонують стипендії іноземним студентам, а й тих, які надають, досить багато. Стипендії можуть отримати тільки студенти, відповідають зазначеним вимогам. Головна вимога до всіх учасників - це знання англійської мови на високому рівні (100 і вище - TOEFL; 6,5-7 і вище по IELTS) і підтвердження Ваших успіхів і заслуг. Наприклад, студенти претендують на спортивні стипендії, повинні надати сертифікати, дипломи, медалі, відео, що підтверджують участь у міжнародних, загальнонаціональних змаганнях і дійсно хороші результати в тому чи іншому виді спорту.

Багато українських студентів, які бажають отримати ступінь магістра (Master) або захистити дисертацію і отримати ступінь Доктора філософії (PhD) навчаються безкоштовно і отримують досить високі стипендії! Так як ступінь Магістра в США порівнюється з нашим ступенем Кандидата наук - це вважається науковим ступенем. Обов'язковою умовою є участь у наукових відкриттях, дослідженнях і викладацькій діяльності. Як правило, аспіранти та Phd окрім основного навчання займаються і роботою на кампусі в якості асистентів викладачів, за що отримують зарплату в таких розмірах: Аспіранти - в середньому 800 дол в міс, Phd - 1500 дол в міс.

Звичайно, потрібно бути реалістам і розуміти, що просто так безкоштовно навчатися в США зможе не кожен український студент! АЛЕ список можливостей отримати знижки, стипендії, допомогу, гранти досить великий і підібрати варіант індивідуально для кожного студента - це реально!!! Головне - це докласти зусиль (як мінімум, до вивчення англійської мови) і повірити, що американська освіта доступна кожному!!!

Ось кілька порад для всіх студентів як поліпшити свої шанси на отримання фінансової допомоги, знижок, грантів і стипендій від ВНЗ США
:

  • Надайте докази, що це вам потрібно!
  • В першу чергу коледжі дивляться на успішність майбутнього студента! Тобто, якщо ви трієчник із середньою англійською, то шансів отримати стипендію або фін. допомогу у вас менше.
  • Прикріплюйте до документів супровідні листи, в яких ви поясните чому саме ви заслуговуєте звільнення від оплати навчання.
  • Крім супровідних листів будь-які Ваші заслуги будуть враховані...
  • Покажіть, що ви можете хоча б частково оплачувати витрати на навчання.
  • Вивчайте англійську мову! Високий рівень по іспиту TOEFL, IELTS, SAT або ACT (якщо потрібно) покаже, що Ви студент, докладаєте максимум зусиль до отримання Американської освіти і досягнення своєї мрії.
  • Не відкладайте підготовку до вступу. Прийом заявок на стипендії, гранти та знижки починається за рік до бажаної дати початку навчання! Наприклад, процес отримання повної стипендії UGRAD займає кілька етапів подачі документів, рекомендацій, співбесід і розгляд документів може тривати від 3 до 9 місяців. НЕ допускайте, щоб Ваші шанси зменшилися лише через несвоєчасного подання будь-яких документів!


Наша компанія допоможе Вам отримати фінансування на оплату навчання в США. Звертайтеся до професіоналів і давайте разом здійснювати Ваші мрії про якісну американську освіту!

 

 Яндекс.Метрика
design by webdoors.


Н
а
в
е
р
х