Вартість навчання в Польщі

Щорічно зростає кількість українських студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах Польщі. Навчання в цій країні має низку незаперечних переваг, серед яких і висока якість, і відмінні перспективи після закінчення вузу, а також доступна вартість навчання.

 

Середня вартість навчання у вузах Польщі становить:

700 - 2800 EUR на рік.

 

Міркуючи про вартість навчання в Польщі, слід враховувати декілька основних аспектів, від яких безпосередньо залежить вартість навчання.

 

Фактори, від яких залежить вартість навчання в Польщі:

 1. Місто
 2. ВНЗ
 3. Тип навчальної програми
 4.Спеціальність
 5. Мова навчання

 

Коротко розповімо про кожен пункт, перерахований вище:

 

Місто. Вартість навчання в Польщі відрізняється від міста до міста. Як правило, вона вища у великих містах, таких як Варшава, Вроцлав, Познань, Гданськ і нижче в невеликих містах, таких як Щецин, Білосток, Жешув.


ВНЗ. Навчання в Польщі вартість якої цілком доступна, в державних вузах для іноземців, до яких належимо і ми – українці, починається від 2000 EUR в рік і вище. Вартість обмежена законодавчо, тому нижче цін не знайти – тільки вище. У приватних вузах вартість навчання нижче, ніж в державних. Це обумовлено конкуренцією за студентів. Крім того, на вартість навчання впливає профіль вузу, його репутація. Наприклад, навчання у Варшавській Політехніці одне з найдорожчих в країні, але цей вуз вважається кращим технічним університетом Польщі.

 

Тип навчальної програми. Як правило, вартість навчання на магістерських програмах трохи вище, ніж на бакалавратських. Для студентів українських вузів, які показали видатні успіхи в навчанні на Батьківщині, мають дипломи з відзнакою, є безкоштовне навчання в Польщі в магістратурі на основі конкурсу.


Спеціальність. Спеціальності, на які існує високий попит, такі як IT, медицина, юриспруденція, економіка та інші, коштують дорожче, ніж ті, на які попит менший.


Мова навчання. У Польщі основною мовою навчання є польський, тому вартість навчальних програм польською мовою значно нижча, ніж англійською.

У середньому, вартість навчання в Польщі становить:

  • польською мовою в приватному вузі - 660-2500 EUR на рік,
  • англійською мовою – 2200-2800 EUR на рік.

Програми англійською мовою пропонують не всі вузи Польщі, хоча кількість таких програм зростає щорічно.

 


 

«Центр освіти та кар'єри «ЄВРОПА» допомагає своїм клієнтам стати студентами провідних польських приватних та державних вузів. Якщо вас цікавить навчання в Польщі ціна на неї і допомога при вступі – наш центр до ваших послуг! Звертайтеся до наших фахівців і ми підберемо Вам навчальну програму за вашими можливостями і бажаннями!

 

 Яндекс.Метрика
design by webdoors.


Н
а
в
е
р
х