Про компанію Центр освіти і кар'єри " ЄВРОПА"

ЛЮБІ ДРУЗІ!


«Центр освіти та кар'єри «ЄВРОПА» - це універсальне освітнє агентство, Ваш індивідуальний помічник в питаннях планування кар'єри, стажувань на літній період часу, імміграції та освіти за кордоном.


Ми пропонуємо всім бажаючим допомогу і сприяння у вступі до будь-якого ВНЗ Польщі, Канади, США та Німеччини. Ми співпрацюємо з престижними зарубіжними вузами, які будуть раді бачити Вас в числі своїх студентів. Детальніше читайте в розділі Освіта в Польщі, Освіта в США, Освіта в Канаді, Освіта в Німеччині.


Крім того, ми допоможемо Вам вивчити англійську або польську мови на курсах за кордоном і в Україні. Паралельно з вивченням мови ви зможете практикувати його, працюючи в сфері обслуговування і заробляючи кишенькові гроші. Нашими партнерами є відомі мовні школи Канади, США та Польщі. Детальніше читайте в розділі Мовні курси в Польщі.

 

Любителів пригод, ми також не залишили без уваги, для них ми можем запропонувати молодіжні обмінні програми в такі країни, як Німеччина, Америка, Польща, ОАЕ.  Ці програми дають Вам можливість с головою поринути в іншу культуру, але й зрозуміти менталітет інших народів, вивчити їх мову (та іноді не тільки їх), а також заробити не погані гроші. Детальніше про це Ви можете дізнатись із розділів Work and Travel ПольщаWork and Travel НімеччинаWork and Travel СШАРобота в Еміратах.

 Чому Вам варто вибрати нас...

 

Невисока вартість Широкий вибір програм Надійність Робота без вихідних і перерв Опека
Вартість наших послуг нижче середньої вартості у інших компаній. Ми пропонуємо допомогу під час вступу до ВНЗ і мовні школи Польщі, Канади, США та Німеччини. А також допомогаємо в оформленні всіх необхідних докуметов для участі в Молодіжних обмінних програмах. Ми є офіційними представниками вузів і мовних шкіл. Ми надаємо консультації по телефону, електронній пошті і по скайпу 7 днів на тиждень. Ми забезпечуємо інформаційною підтримкою та консультаціями наших клієнтів за кордоном.

 

 Н
а
в
е
р
х